Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2014, 13:08   #6
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Witam, wszystkich, oraz przepraszam za małe spóźnienie, od podjęciu próby odpisania na innej maszynie najwyraźniej wpadł mi problem z hasłem które musiałam resetować kilkanaście razy. Utrzymanie porządku na poczcie wymagało domyślenia się że niektóre e-maile z lastinn wchodzą w spam, a inne nie. W każdym razie już jestem i biorę się za odpis.

Swoją drogą zauważyłam że mamy do czynienia z grupą dosłownie super szpiegów, jako iż każdy z nas ma coś w zanadrzu, co dość śmiesznie widzi mi się jako frakcja znana publicznie pod nazwą Liga. Jednakże, coś więcej o mojej postaci: Kobieta znana wśród ligi oraz opryszków miasta raczej pod pseudonimem "Dolly". Dolly jest jedną z tych postaci które mają zawsze coś do ukrycia, ponieważ nawet jej alter ego nie jest maską która pozwala jej pokazać swą prawdziwą naturę. Ma jak najpoważniejszy powód by strzec niewinnych, tak przed nieprawnymi... jak i sobą. Nemezis to przecież nie Temida, czyż nie? Dolly jest właśnie taką Nemezis. Trochę nieobliczalną, w masce alter ego, oraz podejrzanie normalną w prawdziwej skórze. Co jednak kryje się pod jej płaszczem jest zarezerwowane tylko dla śmiałków pojmujących zasadę "musiałabym cię zabić gdybym ci powiedziała".

Myślę że tyle wystarczy
Życzę wszystkim udanej sesji i przepraszam z góry za problemy ortograficzne, mam ciągle utarczki z korektą w kilku programach.

Pozdrawiam.
 
__________________

Ostatnio edytowane przez Kawairashii : 03-03-2014 o 13:14.
Kawairashii jest offline