Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2014, 17:31   #9
Narib
 
Reputacja: 1 Narib nie jest za bardzo znanyNarib nie jest za bardzo znanyNarib nie jest za bardzo znanyNarib nie jest za bardzo znanyNarib nie jest za bardzo znany
- Och, Lisico dlaczego jesteś dla mnie taka zła? Przecież nie mogę żyć bez tytoniu, poza tym, dobrze wiesz że jego palenie jest elementem mojego wyznania... a jeśli już o wyznaniu - zwrócił się do Serwitza - To proste pytanie, czy mógłbym zdobyć może włos, albo chociaż, od biedy zdjęcie pana córki? Oczywiście, ubiegając wszelkie pytania - nie powiem od razu, gdzie jest pana córka, ale jest szansa, że nawiążę z nią kontakt mentalny.
Prościej - wyjął kolejnego papierosa - możliwe, że uda mi się dowiedzieć, co teraz czuje... i proszę mi wybaczyć... czy na pewno NIC jej nie jest.

Chwycił czaszkę. Zaciągnął się tytoniem i chuchnął w górę. Zrobił tak szybko parę razy, nie zwracając uwagi na przyglądających się mu osobników. Gdy zaczęło mu się kręcić w głowie od tej hiperwentylacji, czuł jak przez ciało przebiega mu kilka szybkich spięć. Wiedział, że będzie się potem czuł okropnie, ale to zwykła zapłata za trans typu instant.
Zaczął mruczeć coś pod nosem w nieznanym nikomu narzeczu, niesamowicie szybko i niewyraźnie. Zacisnął mocno powieki wykrzywiając twarz w nienaturalnym grymasie.
 

Ostatnio edytowane przez Narib : 03-03-2014 o 17:44.
Narib jest offline