Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2014, 18:30   #15
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Przykro mi Kawairashii jeżeli taki styl ci nie odpowiada.
Mi z kolei takie coś pasuje świetnie, mało tego sprawdza się w innej moje sesji WoD -Kreml, a i gracze są zadowoleni.
Raczej nie planuję zmiany, gdyż pbf to dla mnie w dużej mierze granie w rpg, a nie wspólne pisanie opowiadania. Opis NPC, jego zachowanie pojawił się w pierwszym poście i dopóki jego zachowanie się nie zmieni (delikatne zmiany podkreślane są mimo wszystko w dialogach) to nie dodaje kolejnych opisów fałdek na garniturze, gdyż moim zdanie niczemu to nie służy.
Dla mnie priorytetem jest historia i jej płynny przebieg.
Dialog, to dialog i nie ma w nic co zdanie deliberować nad tym, kto jak się ubrał, poruszył, czy jak tańczy kurz w pokoju. To ma być wymiana informacji, przesłuchanie i tyle. Na klimatyczne opisy przyjdzie czas, gdy wasi bohaterowi będą skradać się do bazy głównego złego.

Jeżeli więc taki styl ci nie odpowiada, to warto zastanowić się nad dalszym udział w tej sesji.

Jeszcze raz powiem, że przykro mi z powodu tak szybkie rozczarowania się sesją.
 
__________________
"Amnestia to jest dla złodziei, a my to jesteśmy Wojsko Polskie" mjr. Dekutowski ps. "Zapora"
"Świnie noszą koronę, orzeł w gównie tonie,
a czerwono białe płótno, porwał wiatr" Hans
Wojan jest offline