Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2014, 18:56   #16
Cold
 
Cold's Avatar
 
Reputacja: 1 Cold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputację
Kawairashii, pochwały również powinny lecieć w twoją stronę.

Cieszą mnie klimatyczne posty, dodające charakteru sesji. Dzięki nim można bardziej poznać postaci towarzyszące nam w przygodzie, zarówno graczy, jak i NPC. Dlatego podzielam zdanie Kawairashii.

Nie znaczy to jednak, że sesją się rozczarowałam. Ciężko zresztą ocenić ją w takim stopniu na samym początku. Wiadomym też jest, że trudno jest zagłębiać się w psychikę postaci, próbując tylko popchnąć dialog do przodu, w szczególności gdy sesja odbywa się bez doca.

Obecnie przeszkadza mi tylko ogromne tempo, które jednak usprawiedliwione jest prowadzeniem dialogu.

Enyłej, ja zamierzam dalej kontynuować pisanie postów, dzięki którym będziecie mogli poznać nie tylko to, co wypowiada moja postać, ale także co myśli i jaka ogólnie jest. Bo jednozdaniowe wypowiedzi dotyczące wykonywanej akcji pozostawiam sesjom RPG prowadzonym na żywo, nie na forum. Niemniej, wcale nie przeszkadza mi to, że inni mogą nie lubić tak pisać. Trudno, ich sprawa, że prowadzą, za słowami Kawairashii, puste kukły (zaznaczam, że nie jest to przytyk do żadnego ze współgraczy, ani do MG; jest to stwierdzenie do ogółu). Ja zamierzam dobrze bawić się swoją postacią
 
__________________
Jaka, sądzisz, jest biblia cygańska?
Niepisana, wędrowna, wróżebna.
Naszeptała ją babom noc srebrna,
Naświetliła luna świętojańska.

Ostatnio edytowane przez Cold : 03-03-2014 o 19:08.
Cold jest offline