Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2014, 19:01   #17
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Zapewniam, że na to wszystko będzie miejsce i czas. Jednak na tym etapie najważniejsze jest zdobycie podstawowych informacji, abyście mogli samodzielnie podejmować decyzję w jaką stronę chcecie skierować śledztwo.
Macie możliwość wypytania ojca zaginionej o najważniejsze rzeczy, obserwowania jak się zachowuje i jakie ma podejście do całej sprawy.

Przygotowując sesję zastanawiałem się, czy nie podać wam tych podstawowych informacji na tacy, tzn. nie opisać tego spotkania w pierwszym poście. Doszedłem do wniosku, że tak, czy tak pojawią się pytania z waszej strony, które będę musiał uzupełnić.
A tak macie możliwość kreowania akcji i toku śledztwa już od samego początku. Wydaje mi się to lepszym rozwiązanie. A żeby nie utknąć w pytania ich odpowiedziach na tydzień, czy dłużej podaje je w takiej formie, która jest szybka i treściwa.
 
__________________
"Amnestia to jest dla złodziei, a my to jesteśmy Wojsko Polskie" mjr. Dekutowski ps. "Zapora"
"Świnie noszą koronę, orzeł w gównie tonie,
a czerwono białe płótno, porwał wiatr" Hans
Wojan jest offline