Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2014, 19:28   #20
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
@Wojan - jestem osobą która nie stara się widzieć rzeczywistości na jeden sposób, jeśli coś do mnie powiesz to zrozumiem to dosłownie w znaczeniu twoich intencji z całym poszanowaniem wszelkich minigierek, ironii, sarkazmu i tak zwanego odwracania kota ogonem. Atak typu umniejszania istotności przypisanym odgrywaniu jak i wyolbrzymianiu odgrywania jako zbędny element, gdyż nie eksplorowany przez MG jest zwyczajnie niegrzeczne. Gra ma dawać przyjemność, a skoro nie idziemy żadnym systemem, jest to zatem gra fabularna, gdzie opowieść oraz jej uczestnicy odgrywają główne role, a nie jakieś kostki. Mowa ciała jest równie istotna jak sama komunikacja werbalna. Kolejny atak z sugestią odejścia od sesji był naprawdę nieładny, ale jeśli sam prowadzący który stworzył bardzo klimatyczną sesję, czuje że odejście od klimatyczności jest słuszne, to nie wydaje mi się aby sesja była dobrze przemyślana na możliwości MG. Nie chce wprowadzać nieprzyjemnej atmosfery ale przez te ataki naprawdę nie wiem gdzie się ustawić. Czy mam się bronić? Czy to jakaś dziwny test, jak mam do tego podejść Wojan? Mówisz że granie na forum jest dla ciebie (turowym) Odgrywaniem, ale z drugiej strony nie jest dla ciebie wspólnym pisaniem Opowiadania. Wyjaśnij mi proszę, może nieścisłość leży w tym że wspólne pisanie opowiadania jest dla ciebie czymś innym niż odgrywaniem? Może w tej grze nie oczekujesz od graczy odgrywania, tylko ruchów karcianych?
 
__________________
Kawairashii jest offline