Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2014, 19:40   #21
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
To nie był żaden atak, a jedynie uczucie przedstawienie sprawy. Jeżeli już na początku, coś nie gra to lepiej już na tym etapie powiedzieć "stop" niż mnożyć w przyszłości wzajemne nie chęci i pretensje. Prawda?
Wyjaśniłem mój punkt widzenia wydaje mi się dość jasno.
Są dialogi nie widzę sensu w nadmiernym opisywaniu tego co wokół. Zostało to opisane w pierwszym poście i dopóki to się nie zmieni, nie ma potrzeby mnożyć opisy.

W innej scenie przykładowo śledzenia kogoś atmosfera i klimat, czy to ciemnej uliczki, czy też jakiś starej fabryce będzie odpowiednio podkreślony. Wszystko ma swoje czas i miejsce.

Sesja jest bardzo dobrze przemyślana, wszak to sesja o śledztwie, a trudno taką prowadzić na totalnym żywiole. A ocenianie moich możliwości po kilku postach, dopiero można uznać za krzywdzący atak.

Jestem zwolennikiem szybkich rozwiązań. Przedstawiłem swój punkt widzenia prowadzenia sesji i jej klimatyczności. Ty musisz podjąć decyzję, czy to ci odpowiada, czy jednak kompletnie rozjechało się z twoimi wyobrażeniami.
 
__________________
"Amnestia to jest dla złodziei, a my to jesteśmy Wojsko Polskie" mjr. Dekutowski ps. "Zapora"
"Świnie noszą koronę, orzeł w gównie tonie,
a czerwono białe płótno, porwał wiatr" Hans
Wojan jest offline