Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2014, 20:00   #137
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Komora maszyny losującej jest pusta. Następuje zwolnienie blokady…


Ach, gdyby to było takie proste.
Zakładając rekrutację w najśmielszych snach nie spodziewałam się, że przyciągnie ona takie zainteresowanie. Jest mi niezmiernie miło z tego powodu i dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się poświęcić swój czas na przygotowanie postaci. Dostałam łącznie 15 kart postaci, co było trzy razy więcej, niż zakładałam. Wybór był trudny i długo nad nim medytowałam rozważając różne opcje. Nie mogłam przyjąć wszystkich ze względu na dobro rozgrywki, która ucierpiałaby na tym.
W pierwszym zamyśle miało być 5 osób, ale stanęło na tym, że przyjmę zapowiadaną szóstkę. Wybór był trudny zważając, że musiałam odrzucić aż 9 graczy, a karty trzymały wysoki poziom dlatego też długo się głowiłam nad wyborem, nie będąc pewna które zgłoszenia przyjąć. Prawdę mówiąc nie byłam przygotowana na takie zainteresowanie i tyle zgłoszeń, więc trochę się nagłowiłam przy eliminacji, niemniej zdecydowałam.

Śmiertelnikami, którzy będą zmuszeni do zmierzenia się z Czasem Kłopotów będą:
(kolejność alfabetyczna)
  • Andamant
  • Ferr-kon
  • Gerappa92
  • Googolplex
  • Seachmall
  • Quelnatham
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zainteresowanie i przepraszam, że nie mogłam przyjąć wszystkich. Jeszcze dziś postaram się założyć temat z komentarzami, w którym wyjaśnię, co teraz i kiedy zaczynamy. Tam też sobie wszystkie niejasności wyjaśnimy.

Rekrutacja jest zakonczona.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.

Ostatnio edytowane przez Zell : 03-03-2014 o 20:45.
Zell jest offline