Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2014, 16:21   #22
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Cytat:
Można wszystko. Chociaż elitarnemu oddziałowi krasnoludów (w stylu zielonych beretów), lub bandzie siuśmiajtków jeszcze z mlekiem pod nosem, i tak będzie wszystko jedno. Oni tylko wykonują rozkazy. A rozumienie ich znaczenia raczej nie leży w ich naturze, ani polu zainteresowań.

Gruba tęgich brodaczy przedzierająca się przez zawilgocone i zalane tunele. Przez resztki starych fortyfikacji i wysuniętych posterunków. Przez zagrzybiałe, na w pół zawalone bunkry. Walcząca z nieznanego rodzaju zagrożeniem, z myśliwych stając się ofiarami. A rozkaz trzeba wykonać! Na chwałę rodu. Na honor klanu!
blablabla, elfy się śmieją, krasnoludy kopią, a jednorożce jeżdżą, czyli banały, które nic nowego i fajnego w gatunek nie wprowadzają, kolejna sesja o tym samym
Generalnie, przez takie naiwne podejście nie znalazłem jeszcze żadnej sesji fantasy, w którą warto byłoby zagrać. Inna sprawa, że pewnie coś mi umknęło

Jednakże, chcę powiedzieć tylko tyle, że historia ma ogromny potencjał wyjść poza zwyczajowe ramy i z zainteresowaniem będę śledził kierunek rozwoju tego pomysłu
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.
Lost jest offline