Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2014, 17:47   #24
Bakcyl
Banned
 
Reputacja: 0 Bakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicachBakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicach
Cytat:
blablabla, elfy się śmieją, krasnoludy kopią, a jednorożce jeżdżą, czyli banały, które nic nowego i fajnego w gatunek nie wprowadzają, kolejna sesja o tym samym
Generalnie, przez takie naiwne podejście nie znalazłem jeszcze żadnej sesji fantasy, w którą warto byłoby zagrać. Inna sprawa, że pewnie coś mi umknęło
Zadaniem sesji jest dobra zabawa ludzi, którzy biorą w niej udział, a nie wnoszenie do RPG wiekopomnych rozwiązań.
Dzięki temu "naiwnemu" podejściu do "banałów" ludzie po prostu dobrze się bawią, zamiast wyrywać sobie włosy z głowy w poszukiwaniu gruszek na wierzbie.
99% sesji/postów/pomysłów jest wtórnych. Jeżeli ktoś poszukuje w sesjach jedynie innowacyjności i oryginalności, to raczej w większość z nich nie zagra. Tym bardziej, że wrazz ilością rozegranych sesji, zniejsza się ilość rzeczy, które go mogą jeszcze zainteresować.
Zależy, kto czego szuka. Po to jest zresztą ta ankieta, by to ustalić.

Nieważne, ile podobnych sesji akurat ma miejsce. Być moze gracze, którzy nie biorą dział w tamtych, zechcą wziąć udział w tej.

Ja osobiście szukam przygody. Piszę, bo lubię i nie przeszkadza mi prostota. A często jet ona zaletą, bowiem niektórzy na siłę starają się uatrakcyjnić sesję poprzez oryginalność, co często kończy się jej okaleczeniem. I z pewnością ta prostota przyciąga tak samo mocno, jak nadmierne przekombinowanie odpycha.

Zwłaszcza, że sprawdzone rozwiązania są dobre, ponieważ są sprawdzone. Dlatego są tak chętnie stosowne.
 
Bakcyl jest offline