Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2014, 15:44   #1
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
[komentarze] Krucjata Drake'a

Sesja będzie solówką, moja poprzednia padła m.in. ze względu na zbyt dużą ilość przyjętych graczy dlatego teraz będę nieugięty.

Fabuła dzieje się po Wilczkach. Z nieokreślonych przyczyn ekipa się rozpadła, Logan trafił do NY by wyrównać rachunki. Bardzo możliwe, że dogadam się z kimś i pojawią się NPC sterowani przez innych graczy. Cała fabuła jednak opowiada o Drake'u. To on jest głównym bohaterem.

Tak jak napisałem w sesji będzie brutalnie. To shima, Collinsowo a głównym bohaterem jest morderca szukający zemsty. Wyrachowanie, tortury i brutalne walki... Tak. Nie będą w każdym poście ale na pewno się pojawią. Oprócz tego możecie się spodziewać komandosów w wykonaniu postapo, rebeliantów a i jakiś glina pewnie się przewinie.

Zapraszam wszystkich do czytania. Kto jak kto ale Bebop klimat potrafi stworzyć a będąc jak zwykle nieskromnym napiszę, że i ja co nieco potrafię.

Po co komentarze w solówce? Będę tu zamieszczał informacje o świecie, napotkanych NPC itp.

Posty będą pojawiały się nieregularnie ale myślę, że co jakieś dziesięć dni będzie nowa odpiska.

Dock do dialogów:
https://docs.google.com/document/d/1...bb-Wv3m3Y/edit

EDIT: W przeciągu godziny pierwszy post ulegnie totalnej zmianie, właściwie zostanie napisany od nowa. Jednak "siedzisz w barze" to nie shima. Nie taka shima
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]

Ostatnio edytowane przez Szarlej : 05-03-2014 o 16:06.
Szarlej jest offline