Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2014, 17:08   #18
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Zasilany z łódki nabojowej? Jak to działa w mechanice?

Ech, niemal mam ochotę na Vetterliego, ale jeśli dobrze pamiętam, to nie zdołam do tego zrobić amunicji na moim skillu. Nie z jakąś rozsądną szansą na sukces. No i oczywiście powtarzalny tylko i zasięg mniejszy... Ech, ech. No ale zamek i zasięg. Ech.
Pocieszę się ppkami MAS-a

I pomyśleć, że co do mojej aktywności miałeś wątpliwości :P

Właściwie to ile warte są te nasze kwity, tak orientacyjnie? bo nie wiem czy na jakiś pistolet jeszcze nie sępić (tu już raczej mocno oszczędzając, szczerze mówiąc nawet jakiś jednostrzałowy drobiazg w razie konieczności), czy może już tylko osprzętu szukać do broni głównej (choćby wspomnianego bagnetu, ale też jakiś pas na ramię nie byłby głupi, albo ładownica jakaś - notabene dałoby się coś takiego przyszyć do ubrania albo przy pasku nosić? SIę nie znam :P)
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 07-03-2014 o 17:58.
Someirhle jest offline