Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2014, 10:32   #22
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Z ciekawości przeliczyłem sobie i wyszło mi, że żołnierskie poczucie jedności warte jest w przybliżeniu 4 do 7 dolców. Nawet nieźle

Ale z amunicją trzeba bedzie powalczyć. Mistrzu, kostuchy w dłoń, beda targi. Po cos sie wrzucało w te społeczne.
Notabene, zdziwiła mnie cena, bo przynajmiej w podstawce tyle było za zwykły 7,62, na który jest przeciez większy popyt (podobny do kalacha byl juz tańszy). Ale już cichne, bo mnie ołowiem przygnieciesz.

W sensie płacą nam za leki?

Ile byś mi policzył za ten nóż i worek co to je teoretycznie mam? zakładam że jakieś leki też miałem, ale to jesli jestem chory.

Zapomniałem, szlag, wbić tą kursywe, a nie wiedziec czemu nie chcą mi sie posty w sesji edytować. Pozniej to jakos poprawie.
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 08-03-2014 o 11:34.
Someirhle jest offline