Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2014, 07:30   #1
Dixu
 
Reputacja: 1 Dixu nie jest za bardzo znanyDixu nie jest za bardzo znanyDixu nie jest za bardzo znany
Słyszeliście o NuCast? No właśnie...

Czołem

Mam do was taką małą prośbę ale może najpierw słówko wyjaśnienia. Ostatnio wpadłem na bardzo ciekawy internetowy podcast – NuCast. Jest to podcast prowadzony od ponad 2 lat przez fana Fallouta. Bardzo spodobał mi się ten podcast. Jest wyjątkowy, autor mówi głosem amerykańskiego twardziela i prowadzi wyimaginowaną audycję w postapokaliptycznej Polsce. Opowiada o polowaniach na mutanty, o tym, jak zbudować filtr do wody albo radzi jak rozpalić ognisko, którego nie będzie widać z daleka. Widać, że wkłada w to duuuużo pracy i robi to z prawdziwą pasją Audycje są przemyślane, jest dużo stylizacji (szumy krótkofalówek, efekty dźwiękowe, sporo muzyki z lat 40 jak w falloutach) i naprawdę pobudzają wyobraźnie. Ale wiecie co najbardziej mnie urzekło? Facet ma na facebooku fanpage na którym przez 2 lata zebrał 55 lajków. Ostatnio napisał takiego posta:

Ile osób chce NuCast?

Polubiły ten post 3 osoby.

NuCast No to postaram się na jutro poskładać do końca Wielkie plany po powrocie do domu zaburza praca, posiadówa z rodziną itd.

Rozumiecie? Facet cieszy się nawet z tych 3 osób które wiernie go słuchają… Dla porównania tacy Abstrachuje na YouTube mają filmik z żartami z gimbazy który obejrzały 3 miliony osób. I wiecie co? Myślę, że ten facet dużo bardziej wpłynął swoją twórczością na życie tych 3 osób niż tamci swoich 3 milionów które zaśmiało się przy filmiku i o nim zapomniało. To troszkę niesprawiedliwe.. Dlatego pomyślałem, że fajnie byłoby mu zrobić niespodziankę i rozreklamować trochę jego twórczość

Tu są namiary:

https://www.facebook.com/NuCast?fref=ts – fanpage

NuCast - blog z archiwalnymi audycjami

Posłuchajcie też sami bo myślę, że warto

Dzięki wielkie

Dixu



PS. Jeśli zrobiłem coś złego pisząc ten temat w tym dziale - proszę o usunięcie i przepraszam za zamieszanie.
 
Dixu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem