Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2005, 13:19   #1
diabolique
 
diabolique's Avatar
 
Reputacja: 1 diabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwu
opis Necropolis w/g Last Inn

Cytat:
Olbrzymie miasto bez wyjścia. Jagby osobna mała planeta którą w całości pokrywją gotyckie lekko zrujnowane zabudowania. 0 roślinności. Wiele ciemnych i brudnych uliczek. Prawie w każdym jego miejscu powiewa strachem
ja bym dał martwą roślinność... karłowate drzewa bez liści i takie inne duperele

Cytat:
Niewyoskie, najwyżej dwupiętrowe domy, w stylu prowincjonalnym, bary
Cytat:
Nekropolis bedzie miastem neogotyckim i bardzo mrocznym, po ciemych i złowieszczych zaułkach walesac beda sie potwory które były kiedys mordercami, w ponurych kamienicach "mieszkac" beda zmarli
Cytat:
Nekropolis jest miastem-czyścem w którym zmarli czekają swojego Sądu i staraja sie odkupic grzechy. Niektórzy wcale tego nie pragną i stają sie coraz gorsi i coraz podlejsi wkraczając powoli do piekła
ostatni cytat troszke mi to nie lezy w mojej konstrukcji ale

może coś jeszcze ?
sam opis najlepiej literacki ktoś chętny ?
 
__________________
eMIEJoteSCe eNA PeODePyIeS
old desingn(tm)'s man
diabolique jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem