Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2014, 01:37   #112
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Adamant

-Spoko. W sumie plan wygląda ok, jak na takie możliwości i wiedzę co mamy w tej chwili ino wiesz... Jako Graczowi bardziej niż BG nie pasi mi rola widza...

-Co do woja i innych specostw to luz. Ale jakby bitewniaki czy strategie były tylko dla wojaków a wyścigówki dla samochodziarzy to byłoby torche monotonne no nie?


@Wszyscy

-Ok,... No ustawiłem się w tej rezerwie... W sumie jak to trochę ma odzwierciedlenie z bitewniaka to rogasie wręcz powinni zaatakować jeszcze z jakiejś strony. Z tego więc lepiej dla nas by wyszli jakoś w zasięgu mojego oddziału (włąsnie... ktoś gra/grywał w bitewniaka?)



@Miciuniu

-A ma jakieś znaczenie na mechę w ilu szeregach ustawi się oddział?

-Generalnie paczam na okolicę i filujem z moimi chłopakami by naszym kmpanom nic na plery nie wylazło
 
Pipboy79 jest offline