Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2014, 14:43   #23
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Zgłaszam się.

Od razu mam pewne zagadnienie do rozpatrzenia: Czy KP musi być robiona na tej stronce którą podałeś, czy mogę zrobić w PC Profilerze i Ci ją przesłać na E-mail?

Druga sprawa to ekwipunek. Otóż czy można podjąć się zmodyfikowania lekkiego? (chodzi mi o to, czy można np. za równowartość startowego zestawu z podręcznika ułożyć sobie własny, czy raczej trzymamy się sztywno tego co jest podane?)

Jeszcze jedna sprawa. Czy istnieje możliwość wprowadzenia minimalnych zmian w klasach podstawowych? (chodzi mi tutaj o zmiany takie, jak dodanie 1-2 umiejętności jako umiejętności klasowe)


Mógłby mi ktoś trochę bardziej obrazowo(geograficznie) określić, gdzie mieści się tytułowa dolina?
 

Ostatnio edytowane przez Zormar : 11-03-2014 o 14:51.
Zormar jest offline