Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2007, 01:19   #35
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
@Extremal

Jak najbardziej, czytałem. Zresztą "upadły" paladyn mówi samo za siebie. Natomiast taki płomienisty obrazek to wiesz, kojarzy mi się z Alienem skaczącym przez ogień, nie z paladynem.

Aha, czytam sesję, ale litości, nie wymagaj ode mnie poznania jej całej! To ponad 40 stron. Idzie mi nieźle, ale całości jeszcze nie przeczytałem.

Dzięki za PW oraz odpowiedź.

@Almena

Dzięki za pochwały. Postaram się utrzymać poziom.

Co do Juniora i jego postawy, to faktycznie jest ona przykra. Rozmawiałem na ten temat z Almeną i muszę rzec, że zaskoczyło mnie postępowanie Juniora. Zakładając, że nie przeczytałem (mimo, że byłem proszony) sesji, bo długa, ba, zakładając, że nawet nie przeczytałem paru stron by mieć pewien obraz gdzie się dołączam, zakladając, że ignoruję prośbę MG, która nie chce, by gracz się odłączył zaraz po przyłączeniu, to kiedy decyduję się jednak odłączyć, to chyba przecież w lepszym nieco stylu, niż całkowita cisza... :-/ Np. jakieś przepraszam, odłączam się, jakiś post w komentarzach, że się odłącza, cokolwiek...

Nie wiem. Może ma jakieś wytłumaczenie, póki co żadnego nie widzę. Przykre to.

Zatem, czy ponownie otwieramy rekrutację dla Mruka?


=================================

Cytat:
Napisał Almena
Szkielet służebny – 10 punktów many. Ukwiał zerwany z bagna – 0 sztuk złota. Wyraz twarzy elfki, Legiona i pantery na widok ciebie tańczącego w zalanym korytarzu – bezcenny!!!
AŁA... ROTFL... Rozbrojonym i rozbawionym... Brawo, MG! BRA-WO!
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline