Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2007, 09:49   #7
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja zaznaczyłem "Nie" z prostego powodu. Owszem uważam, LI za świetne miejsce w sieci, z niezwykłymi osobami takze tu zaglądającymi, ale po czy po trzech moich ucieczkach nie moge napisać, iż mnie uzależniło....
Choć gdyby wziąść za przykład ludzi uzależnionych od alkoholu, czy narkotyków i będących na odwyku, gdzie nie mają styczności z tymi srodkami. Ale gdy wychodzą znów wracają do nałogu.
Więc gdyby przyjąć, iż szkoła jest detoksem, a w czasie wolnym wracam do nałogu...

Muszę to przemyśleć...
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline