Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2014, 16:00   #30
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 1 Wnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetny
- Rob i Tommy? - Targi przerwało pytanie młodego mężczyzny, który podszedł do handlującej grupki. Wyglądał na starszego niż Tom, lecz to pewnie przez zarost. Ubrany był... zwyczajnie. Jak cywil. Jego ciuchy nie pachniały nowością, lecz z drugiej strony, nie miały żadnych łat. Czarne jeansy, podniszczone trampki i bluza z podwiniętymi rękawami. Na jego lewym ramieniu wisiała torba, a na przedramieniu szary płaszcz.
- John. John Walker - przedstawił się wyciągając dłoń. Nie wiedział czemu, ale niektórzy śmieli się z tego jak się nazywał. - Steve mnie przysłał. Też jestem ze zwiadu. Będę waszym technikiem. - Uśmiechnął się jak na prawdziwego nowojorczyka przystało. Uśmiech to podstawa!
- Też przyszedłem po sprzęt - zwrócił się do siwowłosego murzyna, który, wnosząc po stroju, najwidoczniej musiał być pracownikiem tego miejsca. - Nie jestem najlepszy, jeśli chodzi o karabiny. Macie może jakieś pistolety? Albo pistolety maszynowe? Coś celnego albo o wysokiej szybkostrzelności, żebym się nie musiał martwić czy trafię.
 
Wnerwik jest offline