Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2014, 19:03   #29
Poker123
 
Poker123's Avatar
 
Reputacja: 1 Poker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znany
Jenny - Asderuki

Świat - cieakwy, cyberpunk, postapo hmm. Ok. Nie widzę sprzeciwów.

Z kierunkowaniem celów jeszcze wyjdzie w praniu. Na razie starczy. OK

Ścieżki - Obie możliwości się nie wykluczają. A jako że to rozległe fantyasy... któż wie co się wydarzy.

Historia - OK

Umiejki - OK.

Techniki:
- Jedynka uznam jako wzmocnienie
- dwójka jako synchro też jest ok (może z warunkiem że na jednej osobie nie ma co tego używać, można ale nie będzie to jakoś efektywne)
- "delikatny" ulti finishing move ;D przechodzi bez problemów

Pasyw - Zostawię na razie jako możliwosc uzyskania. Na razie pozostanie jako element wydarzeń okazjonalnych, ewentualnie jako jakieś wzmianki od twojej postaci. Później to się jakoś rozwinie.

Negatywy raczej średnie ale tej postaci powinny wystarczyć. To z otwartą przestrzenią może być bardzo odczuwalne.

Ekwipunek musi przejść, aczkolwiek kiedyś może się zmieni/usprawni.

Pytanie, a raczej decyzja o miejscu pojawienia się raczej spada na mnie... Chyba że są jakieś sugestie?
Myślałem by wstawić postać na kolejkę. Panie mają jednak pierwszeństwo. ;D

KP Accept

Aktualny stan postaci: 10-11 (w ciąż czekam na poprawki Cao Cao)



Napiszę jeszcze drobną uwagę do jenny. W prologu miałem postać "Dust" najemnik też z okolic cyberpunku. Klimat mojej sesji raczej mu nei podpadł, z jednej strony to był prolog, z drógiej postać nie była nastawiona na fantasy, więc... Gdyby coś (utrata zaintereswania itp), prosił bym od razu informować. Nie gryzę.

W samej sesji opartej w głównej mierze na fantasy, nie bark elementów z poza niego (uchylając rąbka tajemnicy). Tyle że jeszcze nikt na nie nie natrafił. ;D

P.S.
Zostaw mi dostęp do KP. Muszę zrobić z niej notkę i ją w sumie skopiować.
 
__________________
Kanbaru Suruga: Skoro nie cieszy cię zbereźna rozmowa z młodszą dziewczyną, jak masz zamiar przetrwać w społeczeństwie?
Poker123 jest offline