Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2014, 21:13   #16
K.D.
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 1 K.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumny
Cytat:
Ankieta źle sformułowana więc do luftu.
Nie wiem czy ma budować ego pbfowców, czy po prostu dyskryminuje tych grających w RL.
Nie miała dyskryminować nikogo, ale dla Ciebie zrobię wyjątek, królewiczu. W nagrodę za to, że odkryłeś moje ukryte motywacje - budowania swojego ego i prześladowania grających w realu.

Cytat:
W każdym razie dla mnie granie w świecie realnym z kumplami>granie w PBF.
W takim razie podpadasz pod "Inne".

Macie rację, że opcja "Wolę real niż pbf" ma miejsce w ankiecie. Po części pokrywa to opcja "I to i to", po części "Inne", po części jej zwyczajnie brak. Zachęcam każdego preferującego gry na żywo ponad pbf do wypowiedzenia się w temacie, żeby uzyskać bardziej miarodajną ocenę Waszych upodobań niż pozwala na to ankieta.

Nawiasem mówiąc, szkoda że nie można ankiet edytować. Brak opcji pbf<real przyszedł mi do głowy bardzo krótko po otwarciu tematu, kiedy było tylko parę głosów, ale powody dla braku takiego narzędzia są oczywiste.
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"

Ostatnio edytowane przez K.D. : 12-03-2014 o 21:16.
K.D. jest offline