Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2014, 17:40   #28
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Ok. Mogę uznać 40%. Maksimum to 80% a reszta to za sprzyjające okoliczności (sprzęty itp).
W istorii postaci nie zauważyłem jakiejś przeszłości hackerskiej, bardziej pilotaż i kupczenie i socjalizerstwo.

Być może nie ma wyjście i trzeba by rozpisać jakąś postać. Przynajmniej rozrzucić cyferki. Choćby na oko.
Z tą masą (1000cp) punktów wolnych to można zrobić:
400 w umiejki aktywne, czyli w 10 dajemy 30, a w 5 20.
300cp na wiedze czyli 10x 30 w 10 dziedzin.
300 dowolne, dajemy morfa i maksujemy te rzeczy które są kluczowe dla nas, plus coś na sprzęt, jak zostanie to szukamy śmiesznych bajerów. I już.
To można zrobić w wolnej chwili, np jeśli mój post się opóźni. Ewentualnie umieścić gdzieś zebrane informacje o twojej postaci (może być w panelu), historia, doświadczenie istotne wszczepki. Żeby w razie czego było skąd wróżyć statystyki.

Przy okazji bajerek mechaniczny, za 5cp można kupić specjalizacje, czyli +10% w specyficznym zastosowaniu umiejętności np broń kinetyczna (pistolety) albo przekonywanie (targowanie). Można mieć tylko jedną specjalizacje na umiejętność.

No i ok, możesz zabrać Peach do pokoiku i wpiąć się w nią kabelkiem, nawet mają takie firmowe kable z różowym futerkiem na wtyczkach. Zamierzasz coś napisać jak się do tego zabierasz? Jest to bardzo wskazane.
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra

Ostatnio edytowane przez behemot : 13-03-2014 o 19:05.
behemot jest offline