Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2014, 19:25   #18
Quelnatham
 
Quelnatham's Avatar
 
Reputacja: 1 Quelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetny
Ja już miałem sarkać, że skoro to dla początkujących to gdzie jakiś skrócik settingu. No ale zobaczyłem ten żółtoświecący dopisek. Tak tu dam parę pytań. Możesz je dać w tym poradniczku.

- Co to ten Świat Mroku? Wiem, że jakieś wampiry, wilkołaki, ale magowie? No i czasy współczesne, ale jak to wygląda? Nasze postaci żyją sobie normalnie jak ludzie tylko magiczni czy spędzają czas na robieniu czarów i praniu się po mordach, a zwykły świat to tło?
- Taki opis tradycji z wikipedii to mnie nie wiele mówi i za mało, żeby uznać: "o pasuje mi (mej postaci) tradycja x"
- Wyjaśnienie Awatara też mi nie za wiele wyjaśnia. To taki duszek, który mi daję magię jak mu się podoba? Ma jakąś odrębną osobowość? Co to znaczy, że "testuje maga"?

Czyli ogólnie byłbym wstępnie zainteresowany, ale zupełnie nie znam Maga ani Świata Mroku. Oczywiście mogę się sam dokształcić (i pewno to zrobię), ale jak piszesz pomoc dla żółtodziobów to wolę się nie wysilać.
 
Quelnatham jest offline