Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2007, 15:01   #5
grik
 
Reputacja: 1 grik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemu
Maczek, Tammo przeczytajcie najpierw pierwszy artykuł. Ten jest kontynuacją i sądzę, że autorowi nie chodziło o to żeby pokazać pomysł na ciekawą przygodę, ale żeby to co ma do przekazania zostało przekazane w obrazowy sposób. Jest to po prostu przykład tego typu akcji (temat ten szerzej został poruszony z pierwszej części artykułu).

Tammo poza tym autor napisał, że temat jest bardzo szeroki i w związku z tym ciężko byłoby poruszyć go w jednym artykule. I dlatego potem następuje dyskusja.

Ja się wypowiadał nie będę ponieważ to co na ten temat miałem napisać to napisałem w pierwszej części artykułu. I właściwie Digoxin rozwinął to co się w mojej wypowiedzi znajduje. Więc zgadzam się jak najbardziej.
 
__________________
"Angels Banished from heaven have no choice but to become demons"
grik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem