Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2014, 14:00   #18
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Ode mnie w sumie tylko jedna rada.

Skup się bardziej na tle fabularnym przygody, aniżeli wątku głównym, który może szlag trafić przy najbliższej okazji do zabicia postaci drugiego gracza.

Chyba, że wątek główny nie wymaga współpracy. Kiedyś stworzyłem taką luźną fabularnie sesję PvP gdzie trzy akademie drowów z Menzoberranzan organizowały śmiertelnie niebezpieczny wyścig dla swoich członków po zdobycie ukrytego przez nich potężnego artefaktu. Wszystkie rodziny, którym zależało na nim wystawiły swoich kandydatów do "olimpiady" w których wcielili się gracze (a także spora część NPCów kierowanych przeze mnie). Wszyscy uczestnicy podkładali sobie nogi i walczyli do samego końca. Nikt żywy nie wrócił, bo chociaż w Podmroku czai się wiele stworów i pułapek to BG sami sobi ten los zgotowali. Kiedyś może to poprowadzę tutaj.

Cyberpunka nie znam, ale fajny byłby taki Unreal Tournament w cyber punkowym klimacie. Chociaż w sumie to dokładnie to samo o czym Ty napisałeś, tylko z trybem zmienionym z Capture The Flag do Conquest/Objectives.
 

Ostatnio edytowane przez Warlock : 14-03-2014 o 14:06.
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem