Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2014, 14:33   #19
Akwus
 
Akwus's Avatar
 
Reputacja: 1 Akwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie coś
Żeby nie było, jestem każdemu mega wdzieczny za wszelkie słowa w tym temacie, bo po to go założeylłem, by zrobić rozeznanie na cyzm graczom zależy

Myślę Warlocku bardziej o sesji w stylu wzajemnej kooperacji niż wyniszczenia. Battle Dust Sapkowskiego jest dokładnie tym co mam stale w tyle głowy powracając do tego pomysłu - notabene polecam lekturę jesli ktos nie miał jeszcze przyjemności, świetny kawałek na 10 minut
Zasadnoczo nieco mniej lubię sesje gdzie gracze stają przeciwko sobie, acz głowńei przez to, że moje dotychczasowe doświadczenia wskazują iż mało kto potrafi nie przenieść relacji poza świat gry, a to zawsze prowadzi do żeńującej dyskusji w komentarzach

Zdaję sobie w pełni sprawę jakie zagrożenie niesie pokładanie w graczach nadziei na poziomie jaki zakłada moje rozwiązanie, ile wymaga zaufania pomiędzy wszystkimi. Ja jednak wierzę w ludzi, znam nie jednego dobrego gracza, który by nie zawiódł w takiej konwencji i jestem niemal gotow by ryzykować z kimś kogo trzeba jeszcze tego nauczyć.

Gdybym jednak był pewien, że to w 100% dobry pomysł, założył bym rekrutkę od razu, nadal się jednak waham poważnie...
 
Akwus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem