Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2014, 09:51   #27
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Potem poczytam dyskusje na razie chciałbym zaproponować postać i dowiedzieć się czy wpasowałby się w klimat

Od dawna chodził mi po głowie pomysł na Maga DJ który poprzez rytmy próbuje obudzić masy śpiących za pomocą mixsowania muzyki. Postać oparta byłaby na teorii spiskowej że od czasów Elvisa SYSTEM wpisuje w muzykę przekazy podprogowę i moja postać wykorzystała by miksowanie żeby zamiast usypiać rozbudzać słuchaczy

Z Magiem mam trochę problem bo podoba mi się metaplot ale nie podoba mi się ograniczenie Sfer do wąskich specjalizacji tradycji bo ten mój magł w założeniu byłby gdzieś pomiędzy kultem ekstazy a Verbenami. Tyle że z nowego Maga podobają mi się wieżę strażnicze i wykołowanie swojego prawdziwego imienia w jej wnętrzu.

Ale się dostosuje, ze świata mroku kropkowałem tylko guhola i wampira z magiem przydałaby mi się pomoc

Myślałem o takim przebudzeniu że wziął za dużo narkotyków i obudził się w Dziczy rytm pierwotnych bębnów zaprowadził go do Strażnicy i od tego czasu poszukuję fragmentów tego świętego rytmu w muzyce stara się być neo szamanem

Myślałem żeby jego magia byłaby połączeniem Umysłu i technologii. Przejmowałby nad wrogiem kontrolę za pomocą muzyki np. Zmuszał do odtańczenia z nim całej sekwencji z thrillera miałby też inne rodzaje czarów ale wszystkie używałby melodii jako katalizatora

Ten pomysł podoba mi się ale raczej nie da się zrealizować pod ograniczeniami ścieżek magii do konkretnych ugrupowań a fabularnie postać najbardziej mi pasuje do kultu ekstazy.

Trochę mi szkoda że w Nowym Magu nie ma technokracji bo IMHO są o wiele lepszymi antagonistami niż jacyś troni\ bogowie z Atlantydy i ogólnie cały ten koncept Atlantydy jakoś mi nie pasuje prerogatyw rzeczywistości wydaje się mi ciekawszy:P

Ale to tylko moja opinia zawsze lubię sobie mieszać różne wątki które mi się podobają w ŚM ale tak jak mówiłem jestem gotów się dostosować i nie będę nikomu problemów robić

Edit: Aha, zapomniałem się spytać a nie widziałem w temacie: Czy będziemy używać w sesji Gdocka ? Bo jeżeli tak to ja podziękuję i życzę miłej zabawy. Próbowałem grać tą metodą i po prostu się dla mnie nie sprawdziła
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-03-2014 o 11:57.
Brilchan jest offline