Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2014, 17:03   #35
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
-Z kaburą to będzie 50 dolarów, amunicja po dolarze za sztuka. Odpowiadamy tylko za cześć waszego zaopatrzenia i to głównie przeznaczoną na wymianę. Ale, z tego co się orientuje to jakieś materiały wybuchowe powinny być. Jak się okaże że na tory stoczył się jakiś głaz to nie będziecie go młotami rozbijać. (...) Wracając do twojego pytania Tom Henry zwrócił się do Tommego -to interesuje nas broń i zwłaszcza specjalistyczne narzędzia. No to chyba jesteście już chyba gotowi na to co was może czekać. Pozostaje mi już chyba tylko życzyć wam przyjemnej podróży od całej ekipy i polecać się na przyszłość.

Dobra, wygląda na to że nasze małe zakupy udało nam się zakończyć przed piątą stroną sesji. Pozostaje tylko deklaracja Johna co do tego ile weźmie amunicji i deklaracja Erica czy zostawi swój trofiejny karabin ale to już można zadeklarować po drodze

Obładowani zakupionym szpejem wróciliście do pociągu, z tego co zauważyliście pociąg wzbogacił się o nowe wagony - na końcu składu dodano platformy zapełnione szynami i podkładami. Z tego co zauważyliście Sloan stoi ze skrzyżowanymi rękami przyglądając się jak podłączają sprzęgi do platformy. Kiedy do niego podchodzicie obraca się w wasza stronę i odzywa się.
-Przyjrzyjcie się uważnie bo to będzie wasz dom i miejsce pracy na najbliższe tygodnie. Na początku macie parowóz i tender do niego, dalej jest wagon z dodatkowym zapasem wody i drewna oraz podstawowymi narzędziami do pozyskiwania paliwa. Drugi wagon zawiera narzędzia które mogą się przydać przy udrażnianiu torów. Trzeci wagon to towarowy w którym zamykamy co cenniejsze przedmioty na wymianę oraz cenne narzędzia i materiały wybuchowe. Jeśli potrzebujecie czegoś z trójki to ja mam do niej klucze. Czwarty wagon to wagon z urządzeniami pomiarowymi które pozwalają ocenić stan torów po których jedziemy, w czwórce znajduje się także mój przedział jakbyście mnie potrzebowali, oraz prysznice. Piątka i szóstka to wagony sypialne które będą pełniły funkcje waszych kwater. Jeśli chodzi o standard to trzeba przyznać że jak na dzisiejsze czasy prezentuje się więcej niż przyzwoicie. Łóżka są piętrowe przedziały są dwuosobowe więc będziecie się musieli jakoś dogadać kto z kim. W szóstym wagonie trzy przedziały są połączone i jest tam ambulatorium. Sadzę że najlepiej będzie jeśli tam będzie nocował nasz lekarz żeby zawsze był pod ręką. Następny w kolejce jest wagon restauracyjny z kuchnią, jak nietrudno się domyśleć tam będziemy się zbierać na posiłki. Ostatni jest wagon hamulcowy, to ten z taką charakterystyczną wieżyczką, pełni on funkcję dodatkowego magazynu oraz punktu obserwacyjnego oprócz tego nocuje tam nasz kucharz.
Sloan robi dłuższa pauzę
-Razem z nami na pokładzie jest 42 ludzi, oprócz was jest jeszcze trzech strzelców do ochrony, lekarza mamy jednego. Podobnie jak inżyniera Sloan skinął głową w stronę Johna -Jeśli to panu pomoże to mamy na pokładzie parę książek o konstrukcjach kolejowych, mogą się przydać. Macie jakieś pytania?
 
Leminkainen jest offline