Wątek: Shadowrun RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2014, 23:47   #3
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Mój chyba drugi poznany system RPG i chyba ulubiony, mimo iż William Gibson powiedział, że niespecjalnie lubi ten system i to nie tylko z powodu elementów fantasy. No nic, mi się podoba i to bardziej niż CP, całkiem sporo fajnych książek w tym systemie wyszło, po polsku chyba tylko trzy, ale nic to.
Tylko grać z kim nie ma. Ostatnią kampanię ponad rok temu skończyło się i już nikt nie został bo coś tam. Na forum chętnie bym grał/mistrzował, ale nie w najbliższym czasie, z racji jego braku w większych dawkach. Aczkolwiek system super, nawet na kickstartera im rzuciłem parę dolców przy robieniu gierki PC, która swoją drogą też fajna, czuć klimat, który w SR mnie bardzo urzekł i wciągnął.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem