Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2014, 14:04   #15
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
światotworzenie jest mile widziane, oczywiście w granicach, które idą z rozsądkiem, w razie czego pytaj


EDIT

Wszyscy jak najbardziej termonowo, pochwała za to, mój post także już jest i zapraszam do kolejnych waszych. Tym razem może być to szybki pościk, najważniejsze jest czy pójdziecie razem do barona czy też oddzielnie? Musicie zdecydować, sytuacja jest dogodna no i każda decyzja jest oczywiście dobra. Wasz post powinien opisywać zaledwie kilka godzin, od teraz czyli poranku do momentu wruszenia do barona.

Dokładnie śledziłem wasze zmiany na kartach i oczywiście wszyscy dostają po 100 PD, wiem, że archiwumX nie ma zdjęcia, już mu zwróciłem uwagę, mam nadzieję, że szybko to się zmieni, bo kartę ma należycie wypełnioną.

Jeśli chcecie to możecie wykożystać PD już teraz.

EDIT

Kolejny post już jest

EDIT

Dobrze było by gdyby każdy napisał post w którym klarownie zapewni barona ze chce wziąć udział w zadaniu. Myślę, że dwa dni to góra, tak więc czas do dnia 18.03 włącznie.
Ci którzy nie dadzą postu zostaną uznani za osoby, które zrezygnowały z zadania i zadowolili się 1 zk, bo przecież to i tak dużo
 
Inferian jest offline