Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2014, 15:49   #33
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Someirhle Zobacz post
Trochę lepiej, ale wciąż czarownik może w dogodnym dla siebie momencie "przypadkowo" zabić rannego przeważnie tanka, samemu przyjmując ranę na klate.
Jeszcze o tym pomyślę.
Cytat:
Napisał Agape Zobacz post
Ja niby heal mam, ale z tego co rozumiem to nie ma jak go użyć :P
Khaz albo Carnago mogliby ci "pożyczyć" księgę zaklęć i mogłabyś. Ale w sumie za forsę można leczyć się w Bóbkowie, więc możecie się cofnąć po leczenie.
Cytat:
Napisał Demoon Zobacz post
Nie możemy po prostu wyłączyć friendly fire?

tak generalnie to sorry, nie wiedziałem że to się aż tak rozpryśnie/nie skumałem że Mbutu jest tak blisko. Jaki zasięg wybuchu jest w fyjderbalu Anonim? ile ma jeden kwadrat wg tego co napisałeś o mapce?
Nie, nie możemy.
Mbutu walczy z nimi bronią białą, więc jest bardzo blisko. Zasięg jest mniej ważny niż ilość obrażeń jaki jednorazowo zadaje 1C lub 2C w zależności od tego czy wcześniej ładujesz go czy nie (do tej pory zadawał 2C za każdym razem wbrew regułom z rekrutacji). Zasięg jest taki, że sięga wszystkich stojących obok siebie.
Jeden kwadrat z tego co napisałem na mapce to całe to wielkie pomieszczenie, w którym teraz walczycie. 20m na 20m? Ja sobie to tak wyobrażam. Ale równie dobrze może być trochę większe. Ogółem Pomieszczenia są takie, że strzała przeleci z jednego rogu do drugiego (jakby nie było przeszkód po drodze jak na przykład Środkowa Kolumna w tym aktualnym Pomieszczeniu).
 
Anonim jest offline