Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2007, 21:11   #3
Balzaac
 
Reputacja: 1 Balzaac ma wyłączoną reputację
Cóż mógłbym dodać do opisu mojej znienawidzonej przez wszystkich postaci? No dobra, Balzaac to wysoki, szczupły (ale silny - to jeden z tych, co nie wyglądają na mocarzy, a jednak nimi są) albinos o czerwonych, jarzących się oczach. I kościanej prawej dłoni... Jest nawet wysoki - ma cos około 1,80m wzrostu, jest wyposażony w długie, białe włosy, które wiąże zazwyczaj w kucyka, który spada mu za łopatki i zatrzymuje się tak mniej więcej w połowie drogi do pasa. Nie ma zarostu, a twarz jego jest wąska, zapadnięta na policzkach, ogólnie sprawia wrażenie trupiej (albo przynajmniej należącej do kogoś, kto nie jadł i nie spał od przynajmniej tygodnia). Jego twarz została wyekwipowana w orli nos (nie za długi, nie za krótki - taki w sam raz), wąskie, długie (chodzi o to przez ile twarzy się ciągną, nie długość włosów), białe brwi, wysokie czoło, lekko sine wargi (bardzo wąskie, średniej długości) i z niewiadomych przyczyn - bardzo długie rzęsy. Ma perłowobiałe zęby i bardzo lekko zaróżowione dziąsła (ale tak blade, że trzeba długo się przyglądać, żeby dostrzec tę barwę). Na szyi nosi zawsze medalion Nerulla (czyli taką poczerniałą czaszkę ze stali na łańcuszku), na prawej dłoni zazwyczaj czarną rękawicę. Ma długie, zręczne palce (w obu dłoniach). Wracając do przyodziewku - chodzi w czarnej, skórzanej zbroi, na którą zawsze ma narzucony czarny płaszcz z kapturem - takim, że jak go założy, to tylko oczy wyzierają tak z ciemności. Nie nosi hełmu. Jeśli chodzi o dolne partie ciała, to zawsze zakłada czarne spodnie i czarne, skórzane buty, z metalową nakładką na czubku (nie wchodzi na podeszwę, więc nie dzwoni chodząc - taka mała dygresja), sięgające mu pod kolano.

To by było chyba na tyle. Miłego grania i powodzenia w zabijaniu mnie/unikaniu śmierci z mojej ręki! :P
 
__________________
Po prostu kolejny frustrat - egocentryk.
Balzaac jest offline