Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2014, 23:06   #1
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
Komentarze - Syn Mojego Gniewu

hej

Witam serdecznie, mam nadzieję że to wszystko uda się tak jak planowałem i każdemu z was będzie się fajnie pisało do tej sesji!

Po pierwsze, chciałbym abyście ja i wy mieli łatwy dostęp do wglądu w ekwipunek i jakieś podręczne notatki. Doc albo Mythwaver, ewentualnie możecie zamieścić ekwipunek w panelu sesji.

Mile widziany opis postaci w pierwszym poście :P i avatarek

Posta wstawiałem już późno w nocy i nie jest najpiękniejszy ale poprawię zaraz.

Komentarze mile widziane, jako że jest to teoretycznie moja pierwsza sesja na forum.

Co do terminów postów, mam czas do pisania tylko w środku tygodnia. Będę wam pisał kiedy i to teoretycznie będą terminy. Jestem elastyczny więc myślę że każdemu tydzień do półtora powinien wystarczyć. Nie każdy będzie miał czas na pewno by zaglądać non stop na doca i brać udziału w dialogach itp. Bądźmy wyrozumiali proszę.

Ok nie mogę się doczekać pierwszych postów więc
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day

Ostatnio edytowane przez Uzuu : 19-03-2014 o 13:18.
Uzuu jest offline