Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2014, 23:21   #104
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Wybacz obsuwę Nef, jutro obiecuje się poprawić.

Przy okazji poddaje Ci pod rozwagę jeden temat. D wysłał Łasice na myszkowanie po zamku, nie będzie zaskoczeniem jak ujawnię, ze też w tym zakresie co nieco przygadałem. Teraz jednak Kymila nie ma, więc zastanawiam się, co z tym zrobić. I tu mam propozycje.

A. Może chciałbyś przejąć na czas nieobecności właściciela prowadzenie Regisa? Na czas jego aktywności, D mógłby smacznie spać snem sprawiedliwego, lub miałbyś do odpisywania dwie postacie zamiast jednej?

B. Mogę jakoś fabularnie uzasadnić, że R nie będzie mógł tu nic poradzić, bo np. dostanie sraczki, i to krasnal będzie musiał udać się na zwiedzanie.

C. Mogę sam NPCować Łasice, ale to będzie takie mini opowiadanie z mojej strony, ala to we wstępniaku, ale przecież nie o to tutaj chodzi.

Tym niemniej w sumie to twoja sesja, więc wyboru należy do Ciebie. Na mojego posta najbliższego to i tak nie wpłynie, więc masz czas się zastanowić.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline