Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2014, 13:14   #26
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Piszę nowy post aby każdy mógł go z łatwością zobaczyć. Mój pościk jest wiem że zawiele nie wnosi, ale określa czas jaki macie na to aby przygotować się do zadania. Widząc, że na forum nie pojawia się Andamant musiałem niestety go zostawić w mieście, jako osobe, która zrezygnowała z zadania. Pozostaje w takim razie 8 bohaterów.

Dziękuję Andamant za chęci uczestniczenia w rozgrywce, ale tak jak określiłem przy rekrutacji, oczekuję dość aktywnego uczestniczenia w grze. Chce aby gra dobrneła do końca i aby każdy dobrze się bawił. Pozdrawiam i zapraszam kolejnym razem.


Oczywiście macie 5 dni, jeśli jednak wyrobicie się wcześniej to oczywiście i mój post pojawi sie szybciej.
 
Inferian jest offline