WÄ…tek: Stara Kamienica
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2007, 22:31   #92
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Shiva z odrobinę znudzoną miną wysłuchała gadki mężczyzny. Kiedy zakończył przemowę, lekko ukłoniła się.
- Przekażę ojcu pańskie słowa. - rzekła i nie czekając na odpowiedź zamknęła drzwi.
Gdy już się za nią zatrzasnęły, popędziła co sił w nogach na piętro.
"O ja perdole!"
Wampirzyca wpadła do pomieszczenia, gdzie była pozostała dwójka i od progu zagadnęła:
-Nie wiem kto to jest, ale szykuje się niezła jatka panowie. Puściłam w eter tekst o tatusiu. Ruszyło ich to jakoś? - wyjrzała dyskretnie przez okno. - Jeśli nie, to raczej to nikt z naszego środowiska. W przeciwnym natomiast razie możemy radośnie rozprawiać przez najbliższe 4 i pół minuty czy to wilkołaki, czy wampiry, a potem zginąć mężnie w ferworze walki. Oczywiście, możemy liczyć na cud, że przestraszą się gadki o tatusiu i sobie sami pójdą... Nie liczyłabym jednak na to.
Shiva zagryzła wargi i marszcząc brwi obserwowała zbiegowisko za oknem.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline