Wątek: Yggdrasill
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2014, 16:35   #24
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Rola kobiet w codziennym życiu Nordów, Nordek (czy też Nordinek), Nordiniąt i Nordiniątek będzie opisana na potrzeby sesji w rekrutacji. Każda osoba (i każdy osobnik) będzie mogła (i mógł) podjąć decyzję czy ma ochotę inwestować czas w rekrutację i sesję.

Planuję aby było 6 wygenerowanych postaci. 4 męskie i 2 damskie. Znaczy to, że tyle, że maksymalnie może być 6 miejsc zapełnionych. Dla mniej jak trzech, ani więcej jak sześciu osób nie chcę startować sesji. Czterech BG byłoby optymalnie. Decydować będą jednak KP a nie płeć. Jeżeli jednak będą super karty na męskie archetypy, to będzie panów więcej jak pań. Nie przewiduję jednak, że damskie postcie będą w większości, bo to cóż... wczesnośredniowieczne realia takiej a nie innej kultury oraz założenia scenariuszy.

Seksizmu, męskiego szowinizmu i/lub bigotyzmu (po polsku poprawniej będzie dewocji) ze strony MG niech się boją ci i te i owi, którzy widzą go w każdym i każdej a nawet w jego/jej podświadomości Mi o tym nic nie wiadomo było jeszcze do dzisiaj, więc strach się bać, ale pożartować ze mnie nie zabraniam.

Dziękuję bardzo za wszystkie głosy w ankiecie i w tym temacie. Zainteresowanie jest spore a wraz z nim wysoko wzwiedziony poprzeczek, o pardon, poprzeczka.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline