Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2014, 18:23   #239
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
"Widzisz? Już zaczynają tobą pomiatać! Pozwól mi, a nauczę ich moresu" - szeptało jej Poo
"Nie. Choćby dlatego, że nas zabiją"
"Boisz się? Zawsze będziiesz się płaszczyć, zawsze będziesz tylko cholerną, nic nie wartą kurwą" - ryczał demon, a ona nie mogła zaprzeczyć w żaden sposób.
Ukłoniła się uniżenie, tak, że nue było widać jej oczu.
- Najpokorniej proszę o przebaczenie. Chciałam tylko was poinformować, jak sprawę może widzieć ktoś ze wschodu. Z wyrazami największego szacunku pragnę zwrócić uwagę, że dla wielu naszych mandarynów sam fakt, że zadał sobie wystarczająco wiele trudu szukając właściwego miasta, zamiast pojechać do Władywostoku czy Warszawy i oczekiwanie, że sam przyjdzie na spotkanie może zostać uznane za ciężką obrazę. Za taką samą obrazę może być uznane oczywiście szukanie go, bowiem jeśli zechce, to sam się znajdzie. Najskromniej też pragnę szlachetnym i mądrym gospodarzom zdobyć kilka prezentów. Tutaj też sugerowałabym zachować ostrożność, bo zarówno zbyt tani lub zbyt kosztowny podarek może być pocczytany za zniewagę. Gdyby to był ktoś z Tysiąca Demonów, to proponowałabym nefryt, ale w tym wypadku nie jestem pewna. Nie jestem też pewna, czy powinniśmy się rozdzielić z uwagi na problemy językowej - dopiero teraz się wyprostowała. Jej Poo wyło, a ona wraz z nim.
- Jesteś Hengokai? - zwróciła się do kobiety, która ją zestofowała.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline