Wątek: Stara Kamienica
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2007, 01:13   #93
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Marcjan stał dalej w oknie tak by nie było go widać z zewnątrz i przyglądał się zbieraninie pod kamienicą.

Ech, młody jestem jeszcze. Tak wiele do porzucenia. Minęło tyle lat a we mnie wciąż to tkwi... a może po prostu to kwestia... ewolucji? Wyścig... szczurów? Zawsze przemawiała do mnie wizja że wampiryzm to po prostu wyższe stadium rozwoju. Biały człowiek niewątpliwie stoi na wyższym szczeblu cywilizacyjnej hierarchii od tych czarnych darmozjadów... Wampir stoi na wyższym szczeblu rozwoju niż człowiek... - wzrok gangrela padł na młodą bruje -a przynajmniej powinien.... Czyli można by śmiało stwierdzić że ten czarnoskóry wampir to uwstecznienie w rozwoju naszego rodzaju... ale do cholery jaki kolor skóry mieli by przodkowie jeśli wampiryzm to tylko efekt ewolucji... - Marcjan spochmurniał i odwrócił odruchowo głowę by spojrzeć znów przez okno, tak jakby chciał odgonić jakieś uporczywe myśli...

Bruja wróciła...

No, Shawn, pokaż teraz siłę swoich układów, pleców, poraź mnie nędznika z slumsów w których jako śmiertelnik nie przeżyłbyś jednej nocy mocą swoich zdolności i możliwości. Płoń jasno bo blask tego że rzekomo o wszystko zadbałeś nieco blednie...
 
Ratkin jest offline