Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2007, 09:58   #120
istari83
 
Reputacja: 1 istari83 nie jest za bardzo znany
- Magia, powinno się tego zakazać na cywilizowanych ziemiach! Bez urazy elfie, ale wolę walczyć z tym, co mogę posiekać moim toporem, niż z tymi wszystkimi kuglarzami i wiedźmami. Następnie ponownie odwrócił się w stronę Keylena. - Nie mamy do ciebie żalu. Nie bierz tego do siebie. Po prostu sami jesteśmy sfrustrowani, bo nie udało nam się w naszych poszukiwaniach posunąć chociaż o piędź ziemi do przodu. Po drodze natknęliśmy się na jakąś kryptę. Dziwne było to, że wszyscy w niej pochowani zginęli jednocześnie. Spróbujemy pokazać ci ją... jak już odzyskasz siły i ogrzejesz się. Może znajdziesz tam coś, czego my nie byliśmy w stanie odkryć. A teraz odpocznijmy. Jutro zabierzemy się do poszukiwań z nowymi siłami. A w duchu dodał - Przynajmniej duchowymi, bo na jedzenie to nie ma tu co liczyć, o kuflu dobrego piwa nie wspominając. A może... - Muszę coś sprawdzić nie czekajcie na mnie. Zaraz wrócę. Wstał powoli, odłożył swoją ręcznie wykonaną fajkę i poszedł z powrotem do kuchni. Tu gdzieś powinno być wejście do piwniczki - pomyślał. Przecież nikt kogo stać na taki dom nie trzyma wszystkiego na wierzchu. Thorgrim zaczął metodycznie opukiwać ściany i podłogę z nadzieją na odkrycie alkoholowego skarbu...
 
__________________
Sesje gdzie jestem aktywny:
1) [system autorski] Bohaterowie Kontynentu Zagłady - Thorgrim Platearm "Piwożłop" (Krasnolud)
istari83 jest offline