Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2014, 16:39   #4
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
Wiem, że bardzo stary post, ale co mi tam...

Trochę jest w tym prawdy (na forum przynajmniej), ale przy stole zauważyłem, że niezależnie od tego czy graczka jest mniej lub bardziej atrakcyjna najczęściej i tak wybierze elfkę lub człeczą kobietę (i to atrakcyjniejszą). Może te które są zajęte i szczęśliwie zakochane częściej łamią ten schemat.
Nie zgadzam się! Moje dwie ulubione postacie - niziołka zabójczyni na emeryturze i krasnoludka, która zaciągała z rosyjska i miała dość siły, by konia na plecach nosić (tak nam kiedyś z rzutów wyszło, serio, serio) powstały gdy byłam stanu wolnego. Nie czuję się przy tym jakimś frikiem. Po prostu nagrałam się w życiu trochę (13 lat mi jakoś stuknęło od pierwszego erpega na żywo) i po kilku latach miziania swojego ego, po prostu zaczęłam eksperymentować. Obecnie bardziej mnie interesuje testowanie możliwości odgrywania (czym umiem zagrać, a co mi zupełnie nie idzie) niż odwzorowywania jakichś moich ideałów.

Myślę, że dużo zależy od średniej wieku i doświadczenia teamu, jeśli chodzi o sposób dobierania bohaterów. Starzy wyjadacze lubią trudne, nietypowe postacie, które im mniej kojarzą się z nimi sami, tym lepiej.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem