Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2014, 10:18   #17
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Nie mam z kim grać w realu – mieszkam za granicą/nie znam nikogo grającego/etc.

Długo już nie grałem w realu, a to brak ludzi, którzy byli by zainteresowani, a to gdy jeszcze znalazłem już garstkę chętnych to nie było nikogo obeznanego ze światem np.: WARHAMMER, no a ja mistrzować zbytnio nie umiałem. Teraz właśnie się ucze, aby w razie możliwości móc wykożystać sytuację.

Wiem jedno, że na pewno wolę grę w realu, bo na forum to - ok można w czasie gry wiele zmienić i nie trzeba mieć tak wszystkiego przygotowanego na 100%, zawsze można do czytać, ale czasem to się ciągnie, nie wie się co ludzie robią, jak myślą i się zachowują, a najłatwiej jest grać z ludzmi, których się zna - no chociaż trochę - zna się ich tendencje. Takie sesje to także kupa śmiechu, fajnie spędzony czas, no ale forum ma też swoje zalety, z pewnościa jest to część bardziej literacka (jeśli chodzi o długie posty, które czytają inni, jak by nie było człowiek się uczy).
 
Inferian jest offline