Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2014, 00:47   #67
Ali
 
Ali's Avatar
 
Reputacja: 1 Ali jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwu
A ja chciałam podziękować moim trzem kolegom z sesji pt. Pokuta i przeuroczej ślicznotce za jakże miłe towarzystwo w piątkowy wieczór. Co prawda niektórzy z Was woleli kumpli i się szybko zmyli, a jeszcze inni niektórzy położyli się spać w porze niemalże dobranockowej, przez co mogę stwierdzić, że są cień-cy-w-ga-ciach ale zabawę miałam przednią i chociaż zabraliście mi z dzisiaj pół dnia, bo wstałam o 13, to nie mam czego żałować.

Jednocześnie czuję się zobowiązana do podziękowania Revanowi za zwleczenie się z łóżka, wzięcie mojej torebki i odprowadzenie na dworzec. Nie byłeś gołosłowny.

Mam nadzieję, że nic arcygłupiego nie gadałam, ani nie robiłam. Szkoda też, że poza przebierańcami w CH, Pyrkonu nie uświadczyłam.

P.S. Dokończyłam batonika muesli i mniam mniam!
 
__________________
"We train young men to drop fire on people, but their commanders won't allow them to write "fuck" on their aeroplanes because it's obscene." Apocalypse Now

Ostatnio edytowane przez Ali : 23-03-2014 o 00:55.
Ali jest offline