Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2014, 13:21   #21
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Obsługę przepraszam, za post pod postem, ale chciałem, aby wyniki były dobrze widoczne.




Informuję, że bilet na rejs do piekła luksusowym wycieczkowcem "DESTINY" otrzymali:


1. DziadekZielarz
2. Zombianna
3. Aschaar
4. Proxy
5. Cold
6. wojan
7. abishai
8. Gryf
9. Ravanesh
10. kanna

Reszta KP też była naprawdę fajna. Zawsze mam z tym problem, kogo odrzucić. Tym razem też nie było lekko Ale taka moja rola.

Brałem pod uwagę trzy czynniki:
1. Pomysł na postać i wykonanie KP.
2. To, jaka opinię ma gracz na LI - jak pisze w innych sesjach, ile ich opuścił itp.
3. Brałem też pod uwagę czynniki czysto "koleżeński" - ktoś, kto u mnie już grał, kto ma u mnie mocna opinię i nigdy się na nim nie zawiodłem miał dodatkowe plusy.

Przepraszam tych, którzy nie dostali się do sesji i jednocześnie dziękuję Wam za poświęcony na pisanie KP czas. Jeszcze raz powtórzę - większość KP była naprawdę "mocna" i miałem spory problem w doborze ekipy.


Rekrutację oficjalnie uważam za zamknięta. Poproszę Obsługę o przeniesienie tematu do archiwum.

EDIT:

Po chwili namysłu postanowiłem dodać jeszcze jedną osobę:

11. Pipboy79.

Trzeba dać szansę młodym graczom A postać ma potencjał do horroru.

Jakby komuś niezwykle zależało to pisać na PW. Może skuszę się na jeszcze 1 osobę, ale to już raczej ostateczna ostateczność
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 23-03-2014 o 13:33.
Armiel jest offline