Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2007, 14:35   #114
grik
 
Reputacja: 1 grik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemu
Pannamaslo będzie grała. Moja historia już jest stworzona. Znajdziecie ją wśród sesji Warhammera. Jednak zanim coś napiszecie prześlijcie do mnie karty postaci, którymi graliście sesję Kedricka.

W sesji będą elementy mechaniki. Poza tym ustalam zasadę - jedna tura trwa pomiędzy kolejnymi postami Mistrza Gry (jestem tu często więc nie będą one długie - chyba że okoliczności będą tego wymagały).

Kolejna zasada - są trzy tryby czasowe:

1. Podróżny - w trakcie jednej tury możecie pisać ile chcecie postów - tryb ten będzie występował na przykład jeśli będziecie podróżować z jednego miasta do drugiego, czyli będziecie w dalszej podróży i/lub jeśli w danym okresie przygody nic ważnego nie będzie się działo.

2. Normalny - tryb ten występuje zawsze, chyba że obecnie występuje jeden z pozostałych trybów. Każdy gracz może w nim napisać dwa (ewentualnie trzy jeżeli zajdzie taka potrzeba - ale nie nadużywajcie tego - chodzi o to, że czasem chce się coś powiedzieć, ale wyczerpał się limit postów) posty w jednej turze.

3. Walka - w trybie tym, ze względu na wykorzystanie w grze elementów mechaniki WH, piszemy jednego posta w trakcie tury (w trybie tym nie ma odstępstw od reguły jednego posta).

Oczywiście chyba nie muszę mówić, że należy zgłaszać każdą nieobecność dłuższą niż cztery dni. Myślę jednak, że (poza nadzwyczajnymi przypadkami) każdy z nas jest w stanie napisać chociaż jednego posta na dwa dni.

To chwilowo wszystko. Mam nadzieję, że nie przeszkadzają Wam te zasady - chcę dzięki nim trochę poukładać grę - tak żeby wszystkim się przyjemniej grało.
 
__________________
"Angels Banished from heaven have no choice but to become demons"
grik jest offline