Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2014, 21:16   #68
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Niestety nie udało mi się od momentu napisania ostatniego posta wejść na forum ani razu aż do chwili obecnej. Redone wysłała mi jakieś PW, ale z powodu błędu forum nie jestem w stanie go odczytać. Nie pojawiłem się, bo zwyczajnie przybił mnie natłok atrakcji konwentowych. Było tak: przyjechałem, games room, prelekcja, seans filmowy, games room, prelekcja, itd. Wybaczcie za moją gołosłowność. Zwykle wykonuję zamierzone cele, ale tym razem... Dałem się ponieść poznańskim baletom i niestety... Nie udało się. Przepraszam jeszcze raz i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę mógł to odpracować (aby nie w polu). Było spotkanie LIczy, było pod moim domem, było... Dałem dupy nie ma co.
 
Lechu jest offline