Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2014, 12:30   #269
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Malkawianin zarechotał

- Skarbie, zamiast słuchać to ja wolę robić, jakbyście były zainteresowane to z chęcią bym wam pokazał, co mnie kręci i ukazał wam pasje i rozkosz graniczącą z szaleństwem - Wampir lubieżnie oblizał wargi

-Ale jestem w robocie a wy macie wolne, po za tym moja Augustina by mi wymówki robiła - Stwierdził z westchnieniem. Ostatnia kłótnia w domostwie Saszy skończyła się tym, że młody wampir musiał leczyć liczne rozcięcia, jakby zazdrosna dowiedziała się o innych kobietach to pewnie by ją Kosma musiał zabić.

- Dopytywałem się, bo miałem nadzieje, że moi znajomi coś wywnioskują z tych jego czarów-marów. Macie jeszcze jakieś pytania? Jak nie to idźmy się spytać Lubiewy czy jak jej tam - Rzucił pytanie do towarzyszy, był trochę zawiedziony, że jak na razie nie dowiedzieli się niczego przydatnego
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 24-03-2014 o 12:34.
Brilchan jest offline