Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2014, 12:41   #270
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
- Mnie to na przykład kręci BDSM - Nadia podłubała w zębach, uśmiechając się paskudnie na propozycję rzucenia "stówki" - A że zapłaciłam za wasze wątpliwe wdzięki, to zaraz mogę sobie trochę na tobie popraktywkować - pogładziła się po pasie, na którym miała zapięty solidny łańcuch. I tak bolała ją kieszeń po tym, jak musieli wyłożyć kasę na Komosa, więc kolejne wydatki były jej bardzo nie w smak. Sasza w sumie nieźle sobie radził z gadaniem, ale pyskatym kurwom stale trzeba było przypominać, gdzie ich miejsce. Szczurzyca zaczęła poważnie zastanawiać się, czemu ten cholerny Komos jeszcze nie zbankrutował, skoro jego panienki w żaden sposób nie zachęcały do dalszych kontaktów...
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline