Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2014, 21:19   #76
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Ode mnie krótka pseudo-relacja.



Wczesnym popołudniem zawitałem do Poznania. Oczywiście jako lokals, mogłem powiedzieć "ja tu tylko [w okolicy] mieszkam, ja nie wiem co się jak nazywa."

Na miejscu spotkałem John5'a (szkoda, że się później nie zgadaliśmy ;( ), później zaaferowany grą w Summoner Wars nie popisałem się, i nie wyszedłem po Redke, księżyc mojego życia ;(

Następnie wyciągnieliśmy prawie-siłą Ali z pociągu, a później niestety przyszedł Asch [niestety o minutę za późno, dlatego nikt nie wygrał zakładu ].

Później dołączył do nas Zak [niech mu ziemia lekką będzie, menda wpadła tylko na godzinę, grrr], a później <przewińmy> koniec Pyrkonu, który wyglądał dla nas mniej więcej tak:



Od lewej: Redone, Aschaar, Revan - czyli mizeriada pełną/ymi gębami ;]

Reasumując, ja relacji z konwentu nie przedstawię, bo a) prawie mnie tam nie było, b) trzeba było przyjechać i zobaczyć to na własne oczy, bo było super

I bonus dla Redki [niestety, jak teraz widzę, to miałaś rację ze stylizą SP... ;( ]

 
Revan jest offline